Lampy wiszące, podłogowe, kinkiety, natynkowe, lampy do szynoprzewodów… Jest tyle różnych rodzajów opraw. Niezależnie od tego lampa zawsze pozostaje niezwykle istotnym elementem każdego wnętrza – tak estetycznym, jak i funkcjonalnym.

W Chors staramy się, aby nasze lampy były funkcjonalne, trwałe i ponadczasowe pod względem estetycznym. Dlatego nieustannie wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania techniczne oraz współpracujemy z wyjątkowymi projektantami, aby tworzyć produkty o niepowtarzalnym wzornictwie. Design naszych opraw opiera się na czystej geometrii oraz różnych zestawieniach prostych kształtów i klasycznych brył. Takie oprawy dobrze prezentują się zarówno samodzielnie w minimalistycznych aranżacjach, jak i w grupie wielu różnych lub tych samych form, ułożonych w dowolne kompozycje. Pozwala to tworzyć niepowtarzalne scenerie, która są doskonałym dopełnieniem każdego projektu przestrzeni. 

Ponadto wprowadziliśmy nowy podział opraw zwieszanych: na pojedyncze oprawy z bazą oraz na takie, które są przeznaczone do systemu Ready 4 Snap. Dzięki temu zyskuje się pełną dowolność i swobodę w kreowaniu świetlnych instalacji.

I właśnie takie są nasze najnowsze serie opraw: Firefly. Nowe lampy nie tylko świetnie spełniają swoje funkcje, ale też wspaniale prezentują się we wnętrzach. Z ogromną radością i satysfakcją je dziś prezentujemy.

Seria Firefly to najnowszy projekt wrocławskiego studia MIXD. Nazwa nawiązuje do „świecących” owadów – świetlików, które dodają czaru lipcowym nocom. Lampy z tej serii nie tylko przypominają kształtem magiczne świetliki – mają bardzo elegancki aluminiowy korpus, wykończony delikatnym szklanym kloszem – lecz podobnie jak one emitują wyjątkowe, nastrojowe światło. Lampy z serii Firefly dostępne są już w formie kinkietu, lampy wiszącej (wersja Firefly Z oraz Firefly ZS) i lamp biurkowych, które będą miały swoją premierę w sierpniu.

firefly-4341_produktowe_WApion
firefly-4323_produktowe_WApoziom
firefly-4318_produktowe_WApoziom

 

Ponadto prezentujemy odświeżoną serię opraw wpuszczanych Fusion, przeznaczonych do montażu w suficie podwieszanym. Lampy zostały zaprojektowane tak, aby przez wiele lat oświetlać każdą przestrzeń najwyższej jakości światłem ogólnym i skupionym.


Nowe reflektory Fusion L oraz Fusion RT L (system bezramkowy) są przeznaczone do operatywnego, kierunkowego oświetlania dynamicznym światłem najwyższej jakości. Dostępne są w dwóch wersjach: ekonomicznej – na źródło światła z trzonkiem G53 i zaawansowanej – na wydajne źródło LED ze spektrum światła słonecznego (Sunlike), z funkcją regulacji kąta świecenia w zakresie od 15° do 60°, oraz z wyborem barwy światła i możliwością ściemniania.

Fusion_L11_produktowe_WApoziom
Fusion_RT-L11_produktowe_WApoziom
fusion-160_300_in_produktowe_WApion

.