System Ready 4 Snap powstał z potrzeby dostosowania systemów oświetleniowych do rozwiązań deweloperskich, które oferują stan surowy z przygotowaną elektryką. Oferujemy go już od dłuższego czasu, gdyż jest to wygodny i prosty sposób na uzyskanie efektownego oświetlenia. Wystarczy jeden przewód zasilający, do którego podłączamy bazę snap zasilającą kilka opraw i zagospodarować przestrzeń nad stołem lub na klatce schodowej.

W katalogu oraz w cenniku Chors 2020 wyodrębniliśmy oprawy, które są przygotowane do systemu (z oznaczeniem ZS, długość przewodu wynosi 3 m) oraz te, które oferujemy z bazą i zasilaczem (z oznaczeniem Z, długość całej oprawy wynosi 1,5 m).  

snap-95-1
snap-3798-produktowe-WApoziom

 

System Ready 4 Snap oferuje możliwość podłączenia wielu różnych opraw do jednego wypustu oraz ułożenia przewodów w specjalnie przygotowanych uchwytach.

Niskonapięciowe oprawy, przygotowane do systemu Ready 4 Snap zasilane są specjalnie dobranym przewodem, który jest cienki, wytrzymały oraz daje się łatwo prostować.

snap-3789-produktowe-WApoziom
snap-3802-produktowe-WApoziom

 

Na naszej stronie pojawiła się nowa kategoria Do systemu SNAP, w której wyodrębniliśmy oprawy przeznaczone do tego systemu. Niezbędnym akcesorium jest wówczas baza SNAP, którą dobieramy do induwidualnej konfiguarcji lamp.