Dobór rodzaju oświetlenia we wnętrzu jest niezwykle ważny.  Światło tworzy nastrój. Sprawia, że przestrzenie nabierają  koloru i charakteru.. Idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach jest zastosowanie zarówno światła punktowego (skupionego), jak i ogólnego (rozproszonego). Dzięki takiemu połączeniu  uzyskujemy większą kontrolę nad dynamiką przestrzeni i jej oświetleniem.

Nasze kolejne nowości to  oprawy, które dają światło skupione. Z ich pomocą wyeksponujemy  interesujące detale wystroju wnętrza i stworzymy odpowiedni nastrój.

W tych modelach promienie skoncentrowane są w jednym miejscu, dlatego niezwykle ważna jest możliwość kierunku  regulacji kąta świecenia. Naszymi oprawami można oświetlić wybraną przestrzeń i zaakcentować takie elementy, jak: obrazy, rzeźby, stoliki nocne, bary. Świetnie sprawdzą się w showroomach czy biurach, a także w domach jako oświetlenie dodatkowe. 

Ważne: Przy wyborze światła skupionego należy pamiętać, że taki rodzaj oświetlenia tworzy duży kontrast pomiędzy światłem a cieniem.

Z przyjemnością ogłaszamy premierę nowych serii, które dają oświetlenie uzupełniające.

 

Nowa seria Tonic to kolejny projekt oprawy berlińskiego studia Formfjord. 

Tonic to swoisty kompromis pomiędzy prostymi, geometrycznymi kształtami a delikatną formę, co nadaje oprawom zdecydowany i wyrazisty charakter. Seria Tonic została zaprojektowana tak, aby dobrze komponowała się w każdym rodzaju wnętrz. Z jej pomocą łatwo stworzymy efektowne oświetlenie restauracji, baru, hotelu i domu. Dzięki diodom Sunlike i opcji ściemniania może być stosowana do nocnego oświetlenia pomieszczeń.

tonic-snap_aranzacyjne_WApion
tonic-3870_aranzacyjne_WApoziom
tonic-z-3842_aranzacyjne_WApoziom

Flask to seria minimalistycznych reflektorów wyposażona w wysokiej jakości zintegrowane źródło światła LED. Prosta forma reflektora idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Nowe modele serii Flask przeznaczone są do montażu natynkowego oraz w suficie podwieszanym  Oprawy mają różne wysokości, dlatego z powodzeniem można stosować je w pomieszczeniach o różnej wysokości lub tworzyć z nich dowolne kompozycje. Wydłużone ramię sprawia, że idealnie nadają się do oświetlenia obrazu lub innego wybranego elementu wnętrza, który chcemy szczególnie wyróżnić.

flask-in-3944_aranzacyjne_WApoziom
flask-in-3933_aranzacyjne_WApoziom
flask-on_produktowe_WApion

Subtil to nowa seria opraw typu downlight. Oświetla przestrzeń dynamicznym i akcentującym światłem. Wyposażona jest w zintegrowane źródło światła LED o najwyższych parametrach światła, z ograniczonym efektem olśnienia. Zaletami tej serii są: kompaktowy rozmiar oprawy i łatwy montaż.

 

 

 

 

Ze względu na coraz szersze stosowanie przez nas technologii Sunlike przygotowaliśmy artykuł, który wyjaśnia różnice między standardowym światłem LED a światłem SLED (Sunlike LED).

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.