Oświetlenie we współczesnym świecie jest bardzo ważne. Dużą część naszego czasu spędzamy we wnętrzach – w biurach, w restauracjach, domach. W Chors koncentrujemy się na jakości światła i na tym, by przy regulacji natężenia światła mieć poczucie, że kolory wciąż są atrakcyjne i przyjazne. Dlatego tak chętnie korzystamy z technologii Sunlike, o której więcej napiszemy w następnych newsletterach. Jednak poza rozwojem technologii staramy się również rozwijać współpracę z projektantami, którzy przyczyniają się do rozwoju naszej marki.


Z przyjemnością przedstawiamy pierwsze produkty z serii Otel.


Otel to stworzona przez Buck.Studio seria minimalistycznych opraw oświetleniowych zaprojektowana na bazie brył obrotowych: stożka, kuli oraz walca, które są podstawowym elementem kolekcji oraz jej znakiem rozpoznawczym.
Seria Otel pozwala na szeroki wybór rodzajów oświetlenia w zależności od indywidualnych potrzeb odbiorcy. Różnorodność wariantów serii umożliwia dobór kierunku światła emitowanego z oprawy, w górę lub dół oraz daje możliwość stworzenia wielu kombinacji na bazie trzech wyżej wspomnianych brył.
Otel Z to pierwsza odsłona serii Otel. Oprawy można stosować w dwóch wersjach: pojedynczo z bazą (Otel Z) lub w aranżacjach złożonych z kilku opraw przeznaczonych do systemu Ready 4 Snap (Otel ZS).

otel_red_v4_WApoziom
otel_brown_v4_WApoziom

RA Mini to oprawa przeznaczona do montażu na suficie bądź na ścianie. Można stosować ją pojedynczo lub w grupie. Oprawy świecą światłem pośrednim, oświetlając przestrzeń miękko i nastrojowo. Każda zmiana ustawienia talerza wypływa na kierunek padającego światła

Nowa wersja Pick Me to swoisty kompromis pomiędzy światłem skupionym a ogólnym. Oprawy tej serii zapewniają mocne, dynamiczne światło, zachowując jednocześnie 60-stopniowy kąt świecenia, cofnięte źródło światła i ograniczone olśnienie. Lampy wyróżniają się łatwym montażem oraz podwyższoną szczelnością, dlatego można stosować je w większości sufitów podwieszanych, także w tych w łazience.

 

pickme-produktowe_WApoziom-2
pickme-produktowe_WApoziom-1

 

 

W ramach kolejnej porcji praktycznych wskazówek, przygotowaliśmy na naszej stronie kilka praktycznych informacji o systemie Ready 4 Snap, który rozwijamy. Zapraszamy do lektury.

 

Pozdrawiamy

Zespół Chors