Wasze ulubione produkty na wyciągnięcie ręki! 

Wybrane modele z serii: Beep, Maxime, Maman, Moi, Hello, RA Mini, Thiny Slim, dostępne są w ciągu 2 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia!

Oprawy z serii Ambiente mają termin realizacji do 3 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Konkretne modele opraw znajdują się w załączonej liście opraw.

Oferta szybko dostępnych produktów przeznaczona jest dla projektów indywidualnych (do 20 szt. danego modelu).

 

Pozostałe produkty, czyli:

- produkty standardowe realizujemy do 4 tygodni (w tym elementu systemu SNAP oraz szynoprzewody)

- produkty modyfikowane / w kolorach z palety NCS lub RAL realizujemy do 8 tygodni,

- systemy, produkty archiwalne realizujemy w przedziale do 8-12 tygodni.

 

PLANOWANE NOWOŚCI 2023:

- publikacja pierwszej oprawy z serii TRAMONTO (lampka na stolik)

- oprawy zwieszane od Daniela Beckera

- wdrożenie nowego włącznika w kinkietach oraz oprawach stojących, który umożliwia również ściemnianie oprawy (DIM)

- i kilka innych, o których będziemy pisać na bieżąco ;) 

 

Poniżej prezentujemy modele z oferty szybko dostępnej!

002-cam3_WAPoziom
beep-on-5836_WAPoziom

Beep IN - downlight o małych rozmiarach z cofniętym źródłem światła ograniczający olśnienie. Oświetla wnętrza dynamicznym światłem. Podwyższona szczelność pozwala na zastosowanie w wilgotnych pomieszczeniach.

Beep ON – prosta oprawa z diodą LED o mocy 6 W. Podwyższona szczelność IP65 i niskonapięciowy zasilacz pozwalają na stosowanie ich w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Sprawdzi się jako oświetlenie łazienek, tarasów, elewacji i korytarzy, ale również w lokalach użytkowych takich jak biura, kluby, galerie, hotele.

Maxime_R_IN_WAPoziom
Maxime_R_ON_WAPoziom

Seria Maxime

Maxime R IN

To oprawy wpuszczane z możliwością kierunkowania źródła światła. Maxime R to wyjątkowa linia produktów, których zadaniem jest maksymalne ograniczenie olśnienia przy zachowaniu najwyższych parametrów jakości światła. Wersja R oferuje regulowane światło skupione w zakresie 15 ° - 60 ° oraz możliwość zastosowania technologii Sunlike (SLED).

Maxime R ON

Nowa wersja reflektora natynkowe Maxime R ON o regulowanym kierunku i kącie świecenia w zakresie 15 ° - 60 ° oraz o średnicy 10 cm. Charakteryzuje się prostą, minimalistyczną formą oraz precyzyjnym wykonaniem, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdej aranżacji.

maman-r-in-4513_produktowe_WApion
maman-r-5545_WAPoziom
Maman_R_TRC_produktowe_CG

Seria Maman

Maman to seria smukłych reflektorów wyposażona w wysokiej jakości zintegrowane źródło światła LED. Prosta forma reflektora sprawia, że lampy tej serii pasują do każdego wnętrza. Maman jest swoistym kompromisem pomiędzy bardziej masywnymi reflektorami o dużej mocy a tymi subtelniejszymi o niskiej mocy. Maman wykonane są w technologii Sunlike (SLED), która charakteryzuje się jeszcze lepszym światłem. Reflektory dostępne w wersji natynkowej (ON), wpuszczanej (IN) oraz do szynoprzewodu (TRC).

Seria Moi

Moi R K to nowa oprawa naścienna z serii Moi. Ruchome ramię reflektora oraz specjalny uchwyt, który umożliwia obrót oprawy o 360 stopni, pozwala ustawiać światło w dowolnym kierunku. Oprawa sprawdza się w różnych ustawieniach i przestrzeniach również mieszkalnych jako oświetlenie nocne.

Seria Hello

Kinkiety, które łączą w sobie moduł oświetlenia ogólnego i reflektor z regulowaną soczewką. Dedykowane do oświetlenia łóżek, ale z znajdą swoje zastosowanie również w salonie, biurze, przedpokoju jako dodatkowe oświetlenie.

Seria RA Mini

Ra Mini to oprawa natynkowa przeznaczona do montażu na suficie bądź na ścianie. Można stosować ją pojedynczo lub w grupie. Oprawy świecą światłem pośrednim, oświetlając przestrzeń miękko i nastrojowo. Każda zmiana ustawienia talerza wypływa na kierunek padającego światła.
Idealna forma światła dekoracyjnego.

Thiny-Slim+K_WAPoziom
thiny-slim-on_WAPoziom

Seria Thiny Slim

Thiny Slim+ K to kinkiet o delikatnej, prostej formie. Zastosowanie dodatkowej bazy pozwala na delikatnie odsunięcie oprawy od ściany. Lampa łatwo komponuje się z wnętrzem, a wydajne źródła światła pozwalają równomiernie oświetlić np. obraz lub lustro.

 

Thiny Slim ON to oprawa natynkowa, która równomiernie oświetli kuchnię, przedpokój czy biuro. Kompaktowa forma sprawia, że pasuje do wnętrz o różnym stylu i świetnie wygląda również w małych pomieszczeniach. Możliwość wyboru przesłony pozwala na różną dystrybucję światła w zależności od przeznaczenia.

Seria Ambiente

Ambiente K – to nasz bestseller zaprojektowany przez Piotra Kalinowskiego. Śmiało może zastąpić rzeźbę, jednocześnie dając delikatne, przyjemne i bardzo nastrojowe światło. Idealnie uzupełni sypialnię, pokój dzienny czy korytarz zarówno w domu jak i w biurze, klubie, galerii czy hotelu.