Drodzy Państwo!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy oficjalną premierę nowego katalogu Chors 2020! Mamy ogromny powód do radości, że udało nam się tego dokonać i że już teraz – oficjalnie – możemy dzielić się z Państwem tym, nad czym intensywnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Od daty wydania naszego ostatniego katalogu minęły dwa lata, ale nieustannie wyznajemy zasadę, że oświetlenie wpływa na nas i na otaczającą nas przestrzeń. Wpływa na nasze samopoczucie i pełni ważną funkcję w wystroju wnętrz. 

W dobie digitalizacji kolejna wydana drukowana wersja katalogu niezwykle nas cieszy. Dzielimy się nią z Państwem, bo wiemy, że jest to nieodłączny element pracy architektów, projektantów czy naszych dystrybutorów. To z myślą o Was powstał ten katalog. Wraz z publikacją nowości będziemy aktualizować naszą stronę www, nie tylko o nowości, ale również o nowe wersje istniejących modeli.

Nowy katalog powstał z naszej fascynacji światłem. Tworząc go, zaplanowaliśmy rozwinąć nie tylko serie produktowe, ale również szerzej stosować diody Sunlike (SLED) oraz zaimplementować nowe technologie takie jak Dim to Warm czy Tunable White, które swoją premierę będą miały w czerwcu. To dla nas bardzo ważne, aby iść z duchem czasu, ale jednocześnie tworzyć produkty ponadczasowe, zachowujące wysokie parametry świecenia przez cały okres użytkowania. Dlatego też konsekwentnie dbamy o jakość materiałów, precyzyjność konstrukcji oraz funkcjonalność i design produktów, o czym mamy nadzieję, przekonają się Państwo sami.

Chors to nie tylko producent oświetlenia. Dzięki współpracy z projektantami, otwieramy się na ich wizje konceptu oświetlenia, ponieważ liczy się dla nas estetyka produktów i ich wyjątkowość. W połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem projekty te zawierają jak najwięcej funkcji, dają możliwość wyboru źródła światła, barwy czy technologii ściemniania, aby uzyskać w ramach jednej serii dynamiczne światło skupione lub ogólne.

 

Niektóre z naszych nowości, które znajdziecie Państwo w katalogu zaprojektowali:

Fabian Baumann – współzałożyciel i właściciel berlińskiego studia projektowego Formfjord. Autor serii Telescope oraz Reel. W tym roku zaprojektował dla Chors serię Tonic.

tonic-poziom1
tonic-poziom2

 

 

BUCK.STUDIO - to wielokrotnie nagradzane, multidyscyplinarne studio zajmujące się projektowaniem wnętrz, przedmiotów oraz identyfikacji wizualnej. Autorzy serii Maia. Zaprojektowali serię Otel.

otel-z-2879-poziom
otel-z-2880-poziom

 

Magdalena Klimas - absolwentka Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W projektowaniu preferuje minimalizm, a także kompleksowe i odpowiedzialne rozwiązania. Autorka projektu oprawy Orionis oraz Vectris.

 

Piotr Kalinowski - współzałożyciel oraz dyrektor kreatywny studia MIXD z Wrocławia. Zaprojektował dla nas oprawę Ambiente, a wraz z Joanną Mazurek (MIXD) stworzyli serię Firefly.

firefly-k-2859-poziom
firefly-2848-poziom

 

 

Do grona naszych projektantów dołączył Daniel Becker z berlińskiego studia projektowego, koncentrującego się wokół innowacyjnych koncepcji w dziedzinie oświetlenia i projektowania mebli, a także projektowania wystaw i produktów konsumenckich. Autor serii Moonlight.

 

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować jeszcze raz wszystkim projektantom, architektom, fotografom oraz naszym dystrybutorom, którzy przyczynili się do powstania tego katalogu. Dziękujemy!

 

W celu otrzymania katalogu prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami. Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

Wersja katalogu pdf. dostępna jest na stronie po zarejestrowaniu / zalogowaniu w zakładce pobierz.

Poniżej przedstawiamy nowe, dostępne już w sprzedaży produkty i dalszy harmonogram wdrożenia nowości:  

Fusion L, Fusion RT, D 

Otel Z, Otel Z V, RA Mini   

Tonic Z, Flask IN, Flask ON, Subtil IN 

Firefly Z, Firefly K, Maman TRC, Maman ON, Maman IN   

Seria Vectris, Firefly T

Poniższa lista przedstawia produkty, które będą dostępne w sprzedaży zgodnie z poniższym harmonogramem.

Od 15.09.2020 Luno 100 K, Luno 160 K, Luno 250 K,  Subtil S1 IN, Subtil S2 IN, Subtil S3 IN

od 5.10.2020 Otel oraz Otel T, Moi R K

od 12.10.2020 Otel M, nowy system SNAP, Touch Dimm dla opraw – Ambiente, Backlight, Flask T, Flask, Reel, Hello, Moi C IN, Myco 120 K, Firefly

od 19.10.2020 Backlight V, Backlight+ Y , Flask oraz Flask T, Moonlight

od 26.10.2020 Nowy Slim System,Touch Dimm dla opraw – Accent, Vectris, Slim line+

od 9.12.2020 Nowy Accent System, Tunable White dla opraw Thiny Slim + Accent, Dim to Warm dla serii Maman + Ambiente

 

Bądź z nami na bieżąco! Zapisz się do newslettera! 

Pozdrawiamy

Zespół Chors

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.