Twórcy butikowego coworku, docenionego m.in przez Wallpaper* i Frame, postawili na stworzenie przestrzeni, która nie jest tradycyjnym biurem a klubem, w którym poczujesz się komfortowo i przytulnie. W projekcie wnętrz jedną z głównych ról odegrały oprawy Myco (wersja natynkowa oraz montowana w szynoprzewodzie) oraz Luno.

chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(4)
 
chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(2)

Projekt wnętrza powstał w pracowni Beza Projekt, jest w pełni autorski, zbudowany przy współpracy z artystką Katarzyną Korzeniecką Ikakok, specjalistką od paper marblingu, który stanowi rozpoznawalny element zarówno wnętrza jak i brandingu The Nest.

Każda z kondygnacji budynku to inny układ i charakter wnętrza. Dzięki naszym oprawom, udało się oświetlić przestrzenie o bardzo różnych funkcjach. Na drugim poziomie znajduje się kawiarnia, centralne miejsce spotkań. Kolejne kondygnacje to zarówno otwarta przestrzeń biurowa, ale też sale konferencyjne i powierzchnia eventowa. Jedno z pięter to miejsce przyjazne dzieciom, w którym najmłodsi mogą spędzić czas pod opieką niani.

chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(1)
 
chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(14)

Kinkiety Luno w swojej prostocie komplementują marmurową przestrzeń the Nest. Zapewniły miękkie, przyjemne i równomierne światło uzupełniające, tworząc charakterystyczne punkty świetlne na ścianach.

Oprawy Myco to różny sposób świecenia w ramach jednej rodziny lamp. W coworkingowym wnętrzu zostały użyte w wersji natynkowej oraz montowanej w szynoprzewodzie. Ich różne rozmiary łączą światło skupione i rozproszone, dzięki temu idealnie sprawdzają się bezpośrednio nad biurkiem jak i większej sali konferencyjnej czy w korytarzu.

chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(12)

chors_NEST_foto-Strop-Studio-design-Beza-Projekt-(11)

Korzystamy z plików cookies. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce plików cookie.