Newsletter CHORS 08 2016r

piątek, 28 października 2016

Witamy w kolejnej  odsłonie naszego newslettera. 

Jak co roku jest to dla nas bardzo pracowity miesiąc, a czas upływa wyjątkowo szybko. W poprzednim newsletterze zapraszaliśmy do odwiedzenia naszej wystawy na Łódź Design Festiwal, tym razem chcemy przypomnieć, co zaprezentowaliśmy. 

Przygotowaliśmy również informacje dotyczące kolejnej odsłony lamp 

Maman i Papa, a także opraw z serii Qua+.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i fotorelacją!

Wszystkie nowości znajdą Państwo w katalogu. Pobierz Katalog Chors 17

Miłego czytania!

Seria Qua+

Seria Qua w naszej ofercie występuje od początku istnienia marki. 

W ciągu 11 lat przeszła istną ewolucję. Ten popularny model dostosowaliśmy do zintegrowanego źródła LED, który oferuje najlepszą jakość światła 

i szeroki kąt świecenia. Dla zwolenników światła halogenowego 

występuje wersja na źródło światła GU10. 

Ozdobny ring okalający źródło światła, który może być w innym kolorze niż lampa i różnych wysokości opraw, umożliwiają tworzenie ciekawych kompozycji.


Qua+ R

Minimalistyczne oprawy reflektorowe. Można wybrać wersję montowaną natynkowo lub z adapterem do szynoprzewodu.

Qua+ ON

Oprawy natynkowe, których różne wysokości pozwalają na tworzenie własnych kompozycji.

Qua+ Z

Oprawy zwieszane. Dzięki zastosowaniu baz SnaP, można komponować własne zestawienia we wnętrzu.

Maman On

Oprawy przeznaczone do montażu natynkowego. Minimalistyczna forma, brak widocznych śrub montażowych i soczewka pozwalająca na regulację kąta świecenia w zakresie 15-50 stopni, czynią z oprawy ciekawą propozycję zarówno do wnętrz prywatnych jak i użyteczności publicznej.

Papa R On

Reflektorem montowany natynkowo. Możliwość kierunkowania światła, dostępność wersji o różnej mocy świecenia oraz zastosowanie soczewki pozwalającej na zmianę kąta świecenia, umożliwiają dostosowanie oprawy do indywidualnych potrzeb użytkowania. 

Relacja z Festiwalu Łódź Design 2016

Już po raz czwarty mieliśmy okazję spotkać się z Wami na Łódź Design Festiwal. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo jubileuszowa. 

My również chcieliśmy pokazać coś innego, co wyróżniłoby naszą ekspozycję na tle tych z poprzednich lat. Nawiązaliśmy współpracę z wrocławskim artystą Michałem Niedziewicz. Tak powstała oświetlona naszymi oprawami, instalacja przedstawiająca Wieczerzę. Ponadto przywieźliśmy sporo nowości, które pojawią się w kolejnych newsletterach i nadchodzącym katalogu.

Zapraszamy do galerii, by zobaczyć fotorelację!