Newsletter CHORS 07 2016r

piątek, 7 października 2016

Październikowy newsletter CHORS, to zaproszenie na Łódź Design Festival, gdzie będzie można zobaczyć nowości, nad którymi pracowaliśmy przez ostatni czas. Wśród nich kilka rozwiązań do zastosowania w sypialni: Hello, Myco K i Moi C, ponad to znany już wszystkim piesek Dogirami.

Wszystkie nowości znajdą Państwo w katalogu. Pobierz Katalog Chors 17

Miłego czytania!

Łódź Design Festival 2016

Nadszedł Październik, a wraz z nim kolejna edycja Łódź Design Festival, tym razem wyjątkowa, bo jubileuszowa. 

Jak co roku, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy, gdzie będzie można spotkać się z nami i sprawdzić, co tym razem przygotowaliśmy. Znajdziecie nas między 13 a 23 października, na pierwszym piętrze ART_Inkubatora, przy ul. Tymienieckiego 3.

W sobotę, 22 października o godzinie 12.20, zapraszamy do sali wykładowej, na power speech Artura Śleziaka.

Tematem wystąpienia będą: Szanse, trendy i zagrożenia w technice LED. 

Do zobaczenia!


Hello

Hello to idealne rozwiązanie do sypialni. Łączy moduł podświetlający ścianę z reflektorem, który będzie pomocny przy wieczornej lekturze..

Myco K

Kinkiety z serii Myco, dzięki swojej formie i możliwości regulacji sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Zarówno jako oświetlenie lustra, ciągów komunikacyjnych, czy alternatywa dla lampek nocnych. 

MOI C

Wpuszczany w ścianę kinkiet Moi C, jest na pewno ciekawą alternatywą dla tradycyjnej lampki nocnej. Prosta forma, regulowany kąt świecenia, bezdotykowy włącznik i montaż na ścianie, pozwalają zaoszczędzić miejsce, jednocześnie zapewniając idealne oświetlenie podczas czytania.

Dogirami

Dogirami pokazywaliśmy wielokrotnie na targach. Od początku cieszył się ogromnym powodzeniem i wywoływał uśmiech na twarzach Gości, przez cozostał naszym chorsowym pupilkiem, a teraz trafia do oficjalnej sprzedaży. 

Nowy Katalog

Ostatnio często słyszymy pytanie "co słychać?". 

Uchylając rąbka tajemnicy...


Praca nad nowym katalogiem CHORS wre. 

W listopadzie będziecie mogli zapoznać się ze wszystkimi nowościami i ciekawostkami na temat naszych opraw zebranych w jednej publikacji.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!