Newsletter CHORS 03 2016r

piątek, 29 lipca 2016

Witamy w cotygodniowym newsletterze Nowości CHORS. Tym razem pragniemy zaprezentować: wzbudzającą duże zainteresowanie-serię Myco, kolejną odsłonę opraw wpuszczanych-seria Pick ME, akcesorium do montażu profili bezramkowych, a także realizację z wykorzystaniem naszych opraw.

Wszystkie nowości znajdą Państwo w katalogu. Pobierz Katalog Chors 17


Myco

Myco, to system lamp łączących światło rozproszone i skupione. Podobnie jak grzyby w lesie, z sufitu wyrastają nam lampy. Las i grzyby były bezpośrednią inspiracją do tego projektu.


Pick Me

Pick ME to oprawy wpuszczane w sufit. Występują w dwóch średnicach: 70 i 90 mm. Konstrukcja lampy pozwala na szeroki kąt padania światła.


System RT 

RT to nowy, łatwiejszy sposób na montaż bezramkowy opraw profilowych. Element można zamówić zarówno do lamp Accent i Thiny Slim o standardowych długościach jak i na specjalny wymiar.


Realizacja BUCK.Studio

Architekci z BUCK.STUDIO wykorzystali oprawy Myco do oświetlenia swojej pracowni. Jak widać nasze lampy świetnie sprawdzają się w oryginalnych i twórczych miejscach, zapewniając optymalne oświetlenie do pracy. Efekty oceńcie sami.

Galeria