Newsletter CHORS 02 2016r

czwartek, 21 lipca 2016

Po wydaniu pierwszego newslettera odnotowaliśmy bardzo duży odzew. Dziś prezentujemy kolejną odsłonę naszych nowości. Mamy nadzieję, że tym razem również Wam się spodoba. 

Wszystkie nowości znajdą Państwo w katalogu. Pobierz Katalog Chors 17

Życzymy miłej lektury!

Co nowego?

W tym tygodniu prezentujemy i wdrażamy do sprzedaży lampy Danse, Accent IN, Mfusion 110. Załączamy pierwszy z poradników. Tym razem garść informacji na temat zasilaczy do LED. 

Seria Danse 

Oprawy z serii Danse mieliśmy już okazję prezentować na targach. Od początku wzbudzały duże zainteresowanie, chcemy podzielić się z Wami informacjami na ich temat.

Lampa Danse IN

Prosta oprawa przeznaczona do montażu w suficie podwieszanym. Posiada  regulację kierunku świecenia, co umożliwia zabawę światłem, jednocześnie zapewniając optymalne oświetlenie.

Lampa Danse Sp3

Oprawa przeznaczona do montażu w szynoprzewodzie służąca do oświetlenia ogólnego. Świetnie sprawdzi się w wielu wnętrzach, również do oświetlania stołów konferencyjnych i ekspozycji.


Accent IN

Seria opraw wpuszczanych w sufit z delikatną, elegancką ramką ukrywającą otwór montażowy.  Lampę wyróżnia łatwy montaż, prosta forma i energooszczędność.

Mfusion 110

Seria MFusion jest już dość dobrze znana, dziś pragniemy zaprezentować kolejnego członka tej rodziny. MFusion 110 zdecydowanie wyróżnia się bogactwem palety kolorystycznej, proporcjami, starannym wykończeniem i wysokimi parametrami świecenia.


Instruktaż - montaż zasilacza.

Pragniemy przybliżyć Wam sposób podłączenia zasilacza do naszych opraw ze zintegrowanym modułem LED.

Pobierz