Newsletter CHORS 01 2016r

piątek, 15 lipca 2016

Odkąd uruchomiliśmy zapisy do naszego newslettera baza oczekujących na wieści od Chors rosła z miesiąca na miesiąc. Od dzisiaj raz w tygodniu będziemy informowali Was o naszych nowościach. 

Cyklicznie chcemy udostępniać Wam dokładne informacje, ceny, właściwości techniczne dotyczących produktów, technologii, którą stosujemy i rozwijamy. Spodziewajcie się filmów, dokładnych fotografii, podpowiedzi i wszystkiego tego, co jest potrzebne by idealnie oświetlić Wasze wnętrza. 

Wszystkie nowości znajdą Państwo w katalogu. Pobierz Katalog Chors 17

Co nowego?

W tym tygodniu prezentujemy dwie lampy wpuszczane oraz nowy moduł oświetleniowy Lightpro, który umożliwia uzyskanie najwyższej jakości światła do popularnych modeli naszej firmy z trzonkiem G53 Ø 111 mm.

Lampa D

Prosty reflektor przeznaczony do montażu w suficie podwieszanym. Dynamiczny kształt pozwala na montaż w suficie, na ścianie lub we wnęce. Posiada pełną regulację kierunku świecenia. Oprawa, która dzięki swojej konstrukcji umożliwia zabawę światłem.


Lampa RT

Nowy sposób na oprawę wpuszczaną w sufit. Delikatna forma, system "bezramkowy" ułatwiający obróbkę sufitu. Umożliwia dostęp do wymiany transformatora w razie awarii bez niszczenia sufitu. Po zamontowaniu, przygotowaniu i pomalowaniu sufitu, lampy wyglądają ascetycznie jak i minimalistycznie.Moduł Lightpro

Nowe akcesorium do opraw D, RT, Fusion, Optique, BOX, Grand.

Dzięki zastosowaniu modułu Lightpro, uzyskujemy wysokiej jakości oprawę ze zintegrowanym źródłem LED z możliwością ściemniania w systemie TRIAC lub DALI. Regulacja kąta świecenia w zakresie 15-50 stopni, umożliwia dynamiczne budowanie przestrzeni we wnętrzu.

Bez względu na wybraną barwę światła (2700, 3000, czy 4000K), wysoki współczynnik oddawania barw (CRI>90), sprawia, że kolory są żywe i naturalne.

Wersja "S" to nasza nowość, diody z rewolucyjnym sposobem generowania światła. Dzięki temu spektrum światła jest podobne do słonecznego. Ograniczone światło niebieskie, które w nadmiarze jest szkodliwe dla naszych oczu, CRI≥97 czynią te diody lepsze niż technologia OLED.

Dzięki zastosowanej technologii malowania, wykończenie jest bardzo estetyczne i może być dobrane tak, by stanowiło jednolitą całość z oprawą. Ponadto zmieniliśmy sposób montażu źródeł światła w ringu, dzięki czemu już nic nie narusza minimalistycznego charakteru oprawy.